#1 2010-02-25 20:54:06

Myousick

Nowy użytkownik

7574442
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 3
Punktów :   

Emka;] (lubelskie)

Witam all!
Ja osobiście dopiero rozpoczynam wielką przygodę związaną ze stylem TEckTOnik, a nawet mam jeszcze dylemat nad dokonaniem ostatecznego wyboru i przyłączenia się do grona osób należących do tego "innego" typu.
MIanowicie nie podoba mi się styl ubierania, szczerze powiem (podkreślam każdy ma swoje zdanie) że te obcisłe koszulki są pedalskie! NIe podoba mi się to, no ale trudno. Zamierzam być jednym z wielu członków tego stylu przy czym zachować zachować lub też troszkę zmodyfikować swój styl ubierania się;] Jeżeli chodzi o fryzury...yhym ! są super. Odkryłem w sobie to hmm..., tzn. już wcześniej tj. wiedziałem że dance elektro itp to jest to co kocham najbardziej;p

Mam na imię Albert, lat 17 za niedługo będzie 18 (%);p Mieszkam między: Wawą a Lublinem w miłej wiosce/miasteczku, lubię tańczyć od małego, a TCK powoduje u mnie impuls pozytywnej energii. Powoli ćwiczę, jak na razie to bardzo mnie się podoba lecz niestety wiem o tym, że jeżeli nie znajdę jakiegoś znajomego interesującego się tym stylem to zaprzestanę się uczyć i wszystko przepadnie...

<<ogromna prośba wszystkich odwiedzających ten wątek: Czy możecie podać linki/nazwy stron z których zaczynaliście swoje 1 kroki w tańcu? Prosiłbym o jakieś dobre tutoriale w sensie dobrze wytłumaczone. Aha, nie piszcie google.pl ponieważ szukałem i tak naprawdę to nic tam nie ma, a żeby coś dobrego znaleźć trzeba bardzo długo szukać...z góry dziękuję, z przyjemnością postawiłbym piwo ale...>>
(NIe musicie pisać tutaj, najlepiej by było gdyby ktoś stworzył oddzielny temat z tutorialami, wtedy mogliby korzystać wszyscy)


Wiem że się za bardzo rozpisałem, ja tak zawsze robię;p sory za błedy jak śą;p

PzDR for aall!!!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Zelów